Dyfuzory Zapachowe

0
Dyfuzory Zapachowe

Odświeżacze powietrza z patyczkami zwane popularnie czy to pachnącymi pałeczkami czy dyfuzorami zapachowymi są świetną alternatywą dla świec zapachowych czy kominków do aromaterapii. Cechuje je bezobsługowość, długi czas działania, są łatwe i proste w użyciu oraz stanowią miły dla oka dodatek do wnętrz. Aby w pełni cieszyć się ich działaniem przeczytaj garść najistotniejszych informacji i porad:

  • najpopularniejsza pojemność dyfuzora to 100ml co przekłada się na ok 2 miesięcy działania, czas może ulec skróceniu jeśli będą panowały upały lub postawimy dyfuzor obok kaloryfera czy blisko klimatyzatora.
  • po otwarciu buteleczki z olejkiem i włożeniu patyczków odświeżacz nie pachnie natychmiastowo, trzeba mu dać minimum 24 do 48 h. Ten czas jest potrzebny żeby patyczki w pełni nasiąknęły olejkiem i zaczęły odparowywać go do otoczenia.
  • w odświeżaczach powietrza z patyczkami mamy możliwość regulacji intensywności zapachu za pomocą patyczków. Nie musisz od razu wkładać do karafki wszystkich patyczków, które producent umieścił w zestawie. Można na początku włożyć ich 5-6 i zobaczyć czy taka intensywność zapachy nas satysfakcjonuje. Gdyby zapach był za słaby dokładamy patyczki a jak jest z mocny to wyjmujemy część patyczków.
  • po kilku tygodniach, gdy wyczujemy, że moc zapachu osłabła, a w karafce jest jeszcze sporo olejku to wtedy obracamy patyczki raz na dzień albo jak sobie przypomnimy ;) To również jest naturalny efekt, po prostu większość alkoholu, który jest nośnikem zapachu zdążyła już odparować i musimy pomóc olejkom odparować z patyczków.
  • dyfuzory zapachowe są eko bo wystarczy raz kupić zestaw z buteleczką zwaną karafką, a potem dokupujemy już wyłącznie same uzupełnienia czyli tzw. refille czy dolewki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl